Raktáron
víz, etil-alkohol, csipkebogyó (Rosa canina), keskenylevelű kasvirág (Echinacea angustifolia), lándzsás útifű (Plantago lanceolata), homoktövis bogyó (Hippophaea rhamnoides). Alkoholtartalom: 25% (v/v)
Naponta 3x20 csepp, étkezések után. A javasolt napi adagolást ne lépje túl. Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, változatos étrendet és az egészséges életmódot.
Az echinacea mellett mit tartalmaz még a kivonat?
Csipkebogyó (Rosa canina):
A csipkebogyóban legendásan sok C-vitamin van, egy kicsi bogyóban több, mint egy nagy citromban. Alkoholos kivonat formájában képes megőrizni magas vitamintartalmát.
Lándzsás útifű (Plantago lanceolata):
Az aukubin hatóanyagnak köszönhetően az útifű nagyon jó baktériumölő, légzőszervi betegségekre, köhögésre, asztmára alkalmazzuk. Nyálkaanyagai miatt kitűnő nyákoldó és köhögéscsillapító, légúti megbetegedésekre kiváló.
Homoktövis bogyó (Hippophaea rhamnoides):
Már a VIII. században tibeti gyógyszerként jegyezték fel. Az „egészség tárának” is mondják. C-vitaminban, rendkívül gazdag, akárcsak a csipkebogyó. Antioxidáns, sejtvédő hatású.
A készítmény etil-alkoholt tartalmaz, ezt gépkocsivezetésnél, magasban végzett munkánál vegye figyelembe! Alkohollal kölcsönhatásba lépő készítményekkel együtt nem ajánlott. A készítmény szedése terhesség, ill. szoptatás alatt nem javasolt. A készítmény szedése gyermekeknek 14 éves kor alatt nem ajánlott.
Felbontás után száraz, hűvös helyen (szobahőmérsékleten) visszazárva tárolandó. A készítmény kisgyerekektől elzárva tartandó!
PHARMAHERB KFT.
Raktáron